Консультація спеціаліста

Замовити

 

BAS Бухгалтерія версії ПРОФ

За умовою купівлі програм у CRSU Fort.Group ви отримуєте БЕЗКОШТОВНО:

 • Демонстрація можливостей

 • Встановлення програми

 • Навчання та оновлення

 • Консультація та години фахівця

 • 3 місяці ІТС та Звіт

Наші фахівці проведуть демонстрацію програми у Вашому офісі: Ви побачите, як саме працює програма, ознайомитеся з її інтерфейсом і можливостями.
Фахівці Fort.Group підключать до ПО за 1 робочий день!
Ми не залишаємо наших клієнтів один на один із незрозумілими моментами, які можуть виникнути при роботі з програмою: наші фахівці навчать Вас всім тонкощам роботи.
У рамках подарункових годин наші розробники проводять детальний інструктаж, а також надають консультації, перевіряють і настроюють доступ до профільних сайтів.
Покупці програми можуть користуватися послугами ІТС 3 місяці абсолютно безкоштовно! В рамках подарункових годин, Ви отримуєте безкоштовну професійну підтримку і консультацію.

BAS Бухгалтерія – сучасний програмний продукт, котрий містить конфігурацію «BAS Бухгалтерія» та технологічну платформу. Необхідні правила ведення обліку правильно налаштовані в конфігурації програми.

Завдяки BAS Бухгалтерії можна автоматизувати більшість процесів податкового і бухгалтерського обліку, роботи по підготовці регламентованої звітності. Продукт підходить для організацій, які займаються різними видами комерції: виробництво, роздрібна і гуртова торгівля, надання послуг, комісійна торгівля включно з субкомісією та інші. Вся процедура податкового і бухгалтерського обліку виконується у повній відповідності до чинного законодавства України.

Функціонал BAS Бухгалтерія дозволяє вирішувати весь спектр задач бухгалтерської служби того чи іншого підприємства. Навіть в тих випадках, коли бухгалтерська служба виконує весь облік на фірмі. Продукт підходить навіть для обліку продажів, виписки первинних документів.

Варто зауважити, що BAS Бухгалтерії містить чинний план рахунків бухгалтерського обліку, який відповідає Наказу Міністерства Фінансів України «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку і Інструкції про його використання» від 30 листопада 1999 р. №291. Також вимогам законодавства відповідає склад рахунків, організація валютного, аналітичного і кількісного обліку. Для більш детального ведення бухгалтерії, користувачі можуть власноруч створювати розрізи аналітичного обліку та додаткові субрахунки.

Популярні програми:

Управління торговим підприємством
Узнайте подробнее об акции и бонусе при покупке по телефонам  332-29-10, 332-10-20!  Управління торговим підприємством - универсальный программный продукт из современной…
Бухгалтерія для України
Программа Бухгалтерія для України – универсальное, самое популярное и используемое решение линейки продуктов 1С:Підприємство  которая предназначена для автоматизации бухгалтерского и…
Зарплата і Управління Персоналом
Программа  Зарплата і Управління Персоналом – это универсальный и  современный продукт линейки 1С:Підприємство инструмент для реализации кадровой политики предприятия, а…

Останні Новини

 • 10.01.2022

  [БЕЗКОШТОВНО] Онлайн-семінар на тему "Податки: підводимо підсумки та готуємося до новацій"

  Читать далее...  
 • 04.01.2022
  УВАГА! Перехід на електронний документообіг з 01.01.22.
 • 24.11.2021

  [БЕЗКОШТОВНО] Онлайн-семінар на тему "Основні акценти обліку необоротних активів під час закриття року. Заробітна плата, ЄСВ та ПДФО: що потрібно знати у 2022 році"

  Читать далее...

Нам довіряють найкращі

лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента