Консультація спеціаліста

Замовити

 

BAS Бухгалтерія версії ПРОФ

За умовою купівлі програм у CRSU Fort.Group ви отримуєте БЕЗКОШТОВНО:

 • Демонстрація можливостей

 • Встановлення програми

 • Навчання та оновлення

 • Консультація та години фахівця

 • 3 місяці ІТС та Звіт

Наші фахівці проведуть демонстрацію програми у Вашому офісі: Ви побачите, як саме працює програма, ознайомитеся з її інтерфейсом і можливостями.
Фахівці Fort.Group підключать до ПО за 1 робочий день!
Ми не залишаємо наших клієнтів один на один із незрозумілими моментами, які можуть виникнути при роботі з програмою: наші фахівці навчать Вас всім тонкощам роботи.
У рамках подарункових годин наші розробники проводять детальний інструктаж, а також надають консультації, перевіряють і настроюють доступ до профільних сайтів.
Покупці програми можуть користуватися послугами ІТС 3 місяці абсолютно безкоштовно! В рамках подарункових годин, Ви отримуєте безкоштовну професійну підтримку і консультацію.

BAS Бухгалтерія – сучасний програмний продукт, котрий містить конфігурацію «BAS Бухгалтерія» та технологічну платформу. Необхідні правила ведення обліку правильно налаштовані в конфігурації програми.

Завдяки BAS Бухгалтерії можна автоматизувати більшість процесів податкового і бухгалтерського обліку, роботи по підготовці регламентованої звітності. Продукт підходить для організацій, які займаються різними видами комерції: виробництво, роздрібна і гуртова торгівля, надання послуг, комісійна торгівля включно з субкомісією та інші. Вся процедура податкового і бухгалтерського обліку виконується у повній відповідності до чинного законодавства України.

Функціонал BAS Бухгалтерія дозволяє вирішувати весь спектр задач бухгалтерської служби того чи іншого підприємства. Навіть в тих випадках, коли бухгалтерська служба виконує весь облік на фірмі. Продукт підходить навіть для обліку продажів, виписки первинних документів.

Варто зауважити, що BAS Бухгалтерії містить чинний план рахунків бухгалтерського обліку, який відповідає Наказу Міністерства Фінансів України «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку і Інструкції про його використання» від 30 листопада 1999 р. №291. Також вимогам законодавства відповідає склад рахунків, організація валютного, аналітичного і кількісного обліку. Для більш детального ведення бухгалтерії, користувачі можуть власноруч створювати розрізи аналітичного обліку та додаткові субрахунки.

Останні Новини

 • 01.01.2023

  Новорічне привітання від колективу FORT.GROUP

  Читать далее...  
 • 28.07.2022

  [БЕЗКОШТОВНО] Онлайн-семінар на тему "Розрахунок зарплати та облік кадрів в період воєнного стану"

  Читать далее...  
 • 28.07.2022

   

  Шановні колеги!

  Група компаній Fort розробила унікальну програму для користувачів програмного забезпечення, у нас Ви зможете виконати пільговий перехід на сучасні продукти лінійки BAS. Для проведення пільгового апгрейду потрібно повернути лише реєстраційні анкети програмного продукту, вартість переходу становить лише 300 грн.

  Читать далее...

Нам довіряють найкращі

лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента