Консультація спеціаліста

Замовити

 

Fort.Group

 

Вже понад двадцять років ми працюємо з підприємствами та установами нашої країни і завжди, у будь-яких ситуаціях, нашою головною метою та місією є підвищення їх успішності (чи то економічні показники для приватного бізнесу чи прозорість та загальна ефективність для державних та муніципальних структур).

Ми, як ніхто, розуміємо всі реалії нашої економіки, ми пройшли і продовжуємо відчувати ту невизначеність і непередбачуваність обстановки, тому готові ділитися накопиченим нами досвідом і професіоналізмом з Вами, щоб досягати спільних цілей.

Нашою головною цінністю є Ви, наші клієнти та партнери. Тільки роблячи Вас успішнішими, сильнішими, допомагаючи Вам досягати Ваших цілей, ми можемо розраховувати на те, що і наша компанія залишатиметься одним із лідерів у нашій галузі на ринку України.

Основним нашим принципом є постійне вдосконалення, ми завжди враховуємо передові тренди та досвід, тільки в цьому випадку ми можемо Вам бути корисними.

Почавши свій шлях із невеликої компанії студентів різних спеціальностей (від програмістів до економістів), які намагалися полегшити життя бухгалтерам у нелегкі перехідні роки, ми виросли в колектив професіоналів у ряді областей. Ми можемо бути Вам корисні у всьому, від управлінського консалтингу до технічних консультацій, від податкового обліку до обліку за стандартами GAAP, від архітектури бізнес-процесів різної складності до побудови систем якості. Ми не звалюємо на Вас постановки завдань, залишаючись простими виконавцями, ми разом з Вами пройдемо цей шлях від початку до кінця.

З кожним новим проектом зростають наші знання, якими ми з радістю поділимося та з Вами у процесі досягнення незмінно позитивного спільного результату!

 

 

zamok fort

Директор Групи компанй Форт,

Олексій Рукін

 

 

  

Нам довіряють найкращі

лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента