Консультація спеціаліста

Замовити

 

Початок інформаційно-технологічного супроводу програм попереднього покоління за підвищеними тарифами ("ІТС Ретро")

Початок інформаційно-технологічного супроводу програм попереднього покоління за підвищеними тарифами ("ІТС Ретро")

За 2019-2020 рр. були випущені прикладні рішення під торговою маркою BAS, розроблені з використанням новітніх технологій і передових підходів до юзабіліті, в яких додані нові можливості, а також отримали розвиток функціональні можливості в порівнянні з програмами попереднього покоління. Трудомісткість підтримки прикладних рішень попереднього покоління зростає пропорційно падінню на них попиту на ринку: немає попиту – немає потреби в удосконаленні та розвитку продуктів. Тому програми попереднього покоління знімаються з продажу та технічної підтримки, а користувачам надаються пільгові умови переходу на сучасні рішення.

У той же час для частини прикладних рішень швидкий перехід на нові продукти ускладнений через масштаби реалізованих проектів і величезного масиву накопичених даних. Зокрема, до таких програм відносяться "Управління торговим підприємством" (УТП) і "Управління виробничим підприємством" (УВП) – для них випущені аналоги ("BAS Бухгалтерія КОРП" і "BAS Комплексне управління підприємством" для "Управління торговим підприємством" та "BAS ERP" для "Управління виробничим підприємством"), проте сам процес переходу ускладнений або великим обсягом накопичених даних і кількістю автоматизованих бізнес-процесів, або через кастомізацію оперативного контуру використовуваного рішення в порівнянні з типовою поставкою. При цьому для таких користувачів, як і раніше, залишається важливим своєчасне оновлення в частині регламентного обліку та підключення сервісів інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

З урахуванням вищесказаного, а також беручи до уваги велику кількість клієнтів, які використовують програми УТП і УВП, інформаційно-технологічний супровід цих програм попереднього покоління буде здійснюватися за підвищеними тарифами ("ІТС Ретро"). Залежно від складності прикладного функціоналу програми попереднього покоління "ІТС Ретро" підрозділяється на 4 категорії. З 01.07.2021 р. планується здійснювати підтримку:

  • програми УТП – за "ІТС Ретро" 1-ї категорії
  • програми УВП – за "ІТС Ретро" 2-ї категорії

З одного боку, це дасть користувачам час для спокійного переходу на сучасні програмні продукти. З іншого боку, це дозволить розробникам забезпечити якісну і своєчасну підтримку змін законодавства на період переходу, а також дозволить отримати фінансування трудовитрат на підтримку програм попереднього покоління.

"ІТС Ретро" включає всі сервіси "ІТС ПРОФ":

  • доступ до онлайн-сервісу "Оновлення програм" для програм, які підтримуються за "ІТС Ретро"
  • повний доступ до онлайн-бази сервісу "Інформаційна система ІТС"
  • доступ до онлайн-сервісу "Лінія консультацій"
  • доступ до онлайн-сервісу "RDI Service"
  • доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юридичних осіб
  • доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен"
  • доступ до онлайн-сервісу "Консультації аудитора" (12 консультацій)
  • сервіс "Лекторій" (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів)

Вартість "ІТС Ретро" наведена у таблиці:

 Вид договору  Роздрібна ціна,
 грн. без ПДВ
 "ІТС Ретро" 1-ої категорії на 12 міс.  13 950 
 "ІТС Ретро" 2-ої категорії на 12 міс.  18 000
 "ІТС Ретро" 3-ої категорії на 12 міс.  26 100
 "ІТС Ретро" 4-ої категорії на 12 міс.  34 200

 

 

Нам довіряють найкращі

лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента