Консультація спеціаліста

Замовити

 

З січня 2021 року запускається заохочувальна програма для користувачів, що оформлюють договори ІТС ПРОФ на тривалий термін

З січня 2021 року запускається заохочувальна програма для користувачів, що оформлюють договори ІТС ПРОФ на тривалий термін.

В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори ІТС ПРОФ на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори ІТС ПРОФ за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – 1 рік (до грудня 2021 року включно).

headphonesЗареєструватися в заохочувальної програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір ІТС ПРОФ. Наприклад, для договорів, що починаються з січня 2021 р. – до 28 січня 2021 р., для договорів, що починаються з лютого 2021 р. – до 28 лютого 2021 року і т. д. Зареєструватися після зазначених дат не можна.

Для користувачів при укладенні договорів ІТС ПРОФ, які будуть починатися з січня 2021 року, передбачені наступні подарунки: стильні брендовані складні навушники при укладенні договорів ІТС ПРОФ на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори ІТС ПРОФ за схемою 8+4) або на 24 місяці; додатково стильні брендовані навушники будуть упаковані в спортивний мішок з логотипом BAS при укладені договорів ІТС ПРОФ на 24 місяці.

Про подарунки, які отримають учасники заохочувальної програми в наступних місяцях, буде в подальшому повідомлено на сторінці програми на сайті ІТС.

Дізнатися докладніше про правила проведення та зареєструватися в заохочувальній програмі можна на сторінці https://its.1c.ua/year2021ua.

По всім питанням телефонуйте:

Або заповніть форму нижче:

Нам довіряють найкращі

лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента