Консультація спеціаліста

Замовити

 

Віддалена робота — те, що необхідно бізнесу вже зараз!

Віртуальний офіс у хмарах для віддаленої роботи! Знижка 200 грн на оплату першого рахунку та 1 місяць сервісу TuchaBackup у подарунок!

Віртуальний офіс у хмарах — актуальне рішення, яке забезпечить стабільну та безперервну роботу компанії у будь-яких умовах:

  • під час карантину чи масової ізоляції;
  • у разі потреб скоротити витрати на утриманні офісу;
  • під час відряджень співробітників або керівництва;
  • при збоях в електропостачанні або інтернет-підключенні в офісі.

Сьогоденні умови спонукають усіх нас бути готовими переорганізувати роботу бізнесу без втрати працездатності. Віддалені робочі столи та розгорнутий офіс у хмарах дозволять команді працювати з дому, а компанії — уникнути простоювання в роботі навіть під час обмежувальних заходів.

Спеціальна пропозиція випуску: при замовленні акційного сервісу до 7 квітня 2020 року включно ви отримуєте знижку 200 грн на оплату першого рахунку та 1 місяць сервісу TuchaBackup у подарунок (в об'ємі диска замовленого сервісу). Для існуючих клієнтів акційна пропозиція діє на купівлю нових хмарних сервісів Tucha.ua. Акція не підсумовується з іншими спеціальними пропозиціями.


Спеціальний промокод випуску

TD-204-0


 

tuchaflex

Віртуальні сервери і приватні мережі будь-якої конфігурації за кордоном

CPU 2

RAM 4 ГБ

SSD 100 ГБ

IP-адреси — 1

67,00 €* на місяць

tuchabit

Сервери збалансованої конфігурації за гарну ціну в Україні

CPU 2

RAM 4 ГБ

SSD 100 ГБ

IP-адреси — 1

38,00 €* на місяць

Зазвичай такого набору ресурсів достатньо для ефективної віддаленої роботи у хмарах команди з чотирьох осіб. Проте конфігурація орієнтовна та залежить від конкретних задач та робочого навантаження конкретного клієнта. Кожна з конфігурацій легко масштабується.

*Оплата здійснюється у гривні по курсу НБУ на перше число поточного місяця.

Рекомендуйте нас впевнено! Якщо у вас є знайомий, з яким можна поділитися спеціальною пропозицією, просто передайте йому акційний код випуску (TD-204-0). А якщо ви вже наш клієнт, замініть «0» в промокоді на свій номер договору/унікальний ідентифікатор клієнта (наприклад: TD-204-20181313).

 

Нам довіряють найкращі

лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента