Консультація спеціаліста

Замовити

 

Акція: подарунки з ітс!

 

Отримайте гарантовані ПОДАРУНКИ, заключивши договір на інформаційно-технологічний супровід по програмам BAS або 1С:Підприємство рівня ПРОФ ІТС (терміном 12 або 24 місяців). 

1) Заповніть форму зворотнього зв'язку, що займе меньше 1 хвилини Вашого часу!

2) Дочекайтесь дзвінка від нашого спеціаліста (передзвонимо меньш, ніж за 10 хвилин!).

3) Заключіть договір на інформаційно-технологічний супровід (ІТС) по програмам BAS або 1С:Підприємство рівня ПРОФ терміном 12 або 24 місяців.

4) Отримайте подарунок: безпровідні навушники, смарт годинники, робот-пилососи та подарункові сертифікати.

 

pylesos

ЧОМУ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ САМЕ З НАМИ:

 • Демонстрація можливостей

 • Встановлення програми

 • Навчання та оновлення

 • Консультація та години фахівця

 • Подарунки Fort.Group

Наші фахівці проведуть демонстрацію програми у Вашому офісі: Ви побачите, як саме працює програма, ознайомитеся з її інтерфейсом і можливостями.
Фахівці Fort.Group підключать до ПО за 1 робочий день!
Ми не залишаємо наших клієнтів один на один із незрозумілими моментами, які можуть виникнути при роботі з програмою: наші фахівці навчать Вас всім тонкощам роботи.
У рамках подарункових годин наші розробники проводять детальний інструктаж, а також надають консультації, перевіряють і настроюють доступ до профільних сайтів.
За умовою пидпісання договору на інформаційно-технологічний супровід (ІТС) по програмам BAS або 1С:Підприємство рівня ПРОФ ІТС терміном 12 або 24 місяців, Ви отримуєте гарантований подарунок на вибір.


Завантажте Прайс-Лист

з актуальними цінами

icon xl for prise mini

 Або замовте зворотній дзвінок від нашого спеціаліста! Задайте питання, які Вас турбують та отримайте допомогу з вибором програми саме для Вашого бізнесу!


ЗВЕРНЕННЯ ОЛЕКСІЯ РУКІНА, ДИРЕКТОРА FORT.GROUP

Вже більше двадцяти років ми працюємо з українськими підприємствами та установами, і завжди нашою головною метою є підвищення успішності наших клієнтів. Ми, як ніхто, розуміємо всі реалії економіки країни, і готові ділитися накопиченим нами досвідом і професіоналізмом з Вами, щоб досягати спільних цілей.

Нашою головною цінністю є Ви, наші клієнти та партнери. Тільки роблячи Вас більш успішними, ми можемо розраховувати на те, що і наша компанія буде залишатися одним з лідерів на ринку України.

Ми можемо бути Вам корисні в усьому, від управлінського консалтингу до консультацій у технічних питаннях, від податкового обліку до обліку за стандартами GAAP, від архітектури бізнес-процесів різної складності до побудови систем якості.

 

Ви можете звернутись до мене за консультацією: відповім на всі питання та запропоную рішення саме для Вашого бізнесу. Просто заповніть та відправте форму нижче:

* Акція не розповсюджується на пільговий ІТС і не підсумовується з іншими пропозиціями
** Акція діє для нових клієнтів

Останні Новини

 • 09.09.2021

  [БЕЗКОШТОВНО] Онлайн-семінар на тему "Виправлення помилок з ПДВ, податку на прибуток, ПДФО, ВЗ та ЄСВ"

  Читать далее...  
 • 26.08.2021

  [БЕЗКОШТОВНО] Онлайн-семінар на тему "Дебіторська та кредиторська заборгованість: дисконтування та списання"

  Читать далее...  
 • 29.07.2021

  [БЕЗКОШТОВНО] Онлайн-семінар на тему "Оперативна оренда та фінансовий лізинг: від укладення договору до оподаткування"

  Читать далее...

З нами вже працюють

лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента