Консультація спеціаліста

Замовити

 

Заохочувальна програма для користувачів, що оформлюють договори ІТС ПРОФ на тривалий термін!

В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори ІТС ПРОФ на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори ІТС ПРОФ за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – 1 рік (до грудня 2021 року включно).

headphonesЗареєструватися в заохочувальної програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір ІТС ПРОФ. Наприклад, для договорів, що починаються з січня 2021 р. – до 28 січня 2021 р., для договорів, що починаються з лютого 2021 р. – до 28 лютого 2021 року і т. д. Зареєструватися після зазначених дат не можна.

Для користувачів при укладенні договорів ІТС ПРОФ, які будуть починатися з січня 2021 року, передбачені наступні подарунки: стильні брендовані складні навушники при укладенні договорів ІТС ПРОФ на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори ІТС ПРОФ за схемою 8+4) або на 24 місяці; додатково стильні брендовані навушники будуть упаковані в спортивний мішок з логотипом BAS при укладені договорів ІТС ПРОФ на 24 місяці.

Про подарунки, які отримають учасники заохочувальної програми в наступних місяцях, буде в подальшому повідомлено на сторінці програми на сайті ІТС.

Дізнатися докладніше про правила проведення та зареєструватися в заохочувальній програмі можна на сторінці https://its.1c.ua/year2021ua.

По всім питанням телефонуйте:

Або заповніть форму нижче:

Останні Новини

 • 29.04.2021

  Вихід оновлень для конфігурацій програм автоматизації бізнесу

  Читать далее...  
 • 26.04.2021
  Вихід оновлень програм автоматизації бізнесу: "Business Automation Software for accounting", версія 2.1.13.1
 • 21.04.2021

  Акція! -30% на "BAS Документообіг КОРП" для корпоративних клієнтів!

  Читать далее...

Нам довіряють найкращі

лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента