Консультация специалиста

Заказать

 

Fort.Group

Наша місія – це програмувати Ваш успіх!

Щиро дякуємо Вам за виявлену до нашої компанії увагу. В останні десятиліття в бізнесі чітко простежується тенденція необхідності отримувати своєчасну і достовірну інформацію для прийняття оперативних рішень.

Велике значення набувають інструменти стратегічного планування та бюджетування в бізнесі, так як без цього, робота в ринковому полі ускладнена, а результати діяльності часто незадовільні. Природньо і не викликає сумнівів в сучасних умовах твердження, що саме використання IT-технологій і є той інструмент, без якого неможливо ефективно реалізувати завдання як оперативного так і стратегічного керівництва будь-якою компанією.

Ми прийшли на ринок IT-технологій більше 20-ти років тому, коли комп'ютер на столі бухгалтера був ознакою новаторства і прогресивності керівника компанії, а використання IT-технологій керівництвом в дуже рідкісних випадках виходило за рамки електронних таблиць.

За час нашої роботи ми пройшли повний шлях, допомагаючи тим, хто приймає рішення в компаніях, отримати той результат, до якого вони прагнуть, від автоматизації бухгалтерії до створення і впровадження комплексних автоматизованих систем управління підприємством, від локальних завдань в невеликих компаніях до корпоративних проектів в транснаціональних корпораціях з багатьма філіями .

При цьому, одним із завдань, які ми ставили перед собою, було не просто продаж і впровадження систем, які зарекомендували себе на міжнародному IT-ринку, а й підбір максимально розумного і прийнятного програмного забезпечення, найбільш оптимального як з урахуванням специфіки нашого нестабільного законодавства, так і з точки зору мінімізації Ваших витрат на побудову систем управління Вашим бізнесом.

За час роботи нами був накопичений значний досвід не тільки в реалізації проектів автоматизації, але й у специфіці бізнесу в різних галузях діяльності. В останні роки наші фахівці стали не просто виконувати завдання, що формулюються Вами, але і консультувати Вас в питаннях ведення обліку, побудови оптимальної організаційної структури, формалізації і підвищення ефективності бізнес-процесів у Вашій компанії.

У нашій компанії працюють фахівці, як в області програмування, так і сертифіковані бухгалтери та аудитори, консультанти та проектні менеджери. Працюючи з Вами ми ставимо спільні цілі і неодмінно досягаємо позитивного результату.

 

 

zamok fortМи чекаємо Вас і вважаємо, що будемо Вам корисні!

Директор Групи компаній "Форт"

Олексій Рукін

 

 

  

Нам доверяют лучшие

лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента лого клиента